Starta en rekrytering nu och kom tillbaka till kandidater efter semestern.

Medan många företag pausar sina processer fortsätter kandidaterna att vara aktiva och marknaden att röra på sig. Genom att starta redan nu ökar ni chansen att hitta rätt kompetens när hösten drar igång.

På Jurekgruppen finns vi tillgängliga hela sommaren. Vi håller dialogen levande, träffar kandidater löpande och arbetar aktivt i våra nätverk för att hitta rätt matchning för era behov.

Kom tillbaka efter semestern med en kvalitetssäkrad kandidatlista och var redo att agera direkt. Oavsett om ni söker en specialist, ledare eller konsultlösning hjälper vi er framåt.

Låt oss lösa era kompetensbehov medan du har semester.

Jurek Recruitment & Consulting

Rekrytering & konsultlösningar

Vi hittar chefer, specialister och generalister inom Juridik, Ekonomi, Marknad, HR och Business Support

Jurek Recruitment & Consulting

Search och nätverk

Vi hittar rätt talang för just er snabbt och effektivt genom headhunting, Executive Search och Social Media Boost

Jurek Recruitment & Consulting

Specialiserade rekryterare

Jurek har alltid en ekonom som rekryterar en ekonom eller en jurist som rekryterar en jurist för att snabbt förstå de unika förutsättningarna för varje given roll.